Lokaloppgjør i 2. runde

Skeid skal til Grefsen stadion og møte Kjelsås i 2. runde i Norgesmesterskapet.

Kjelsås slo Åssiden 2-1 borte i 1. runde og leder sin avdeling i PostNord-ligaen (2. divisjon) etter fire serierunder.
 
Kampene spilles onsdag 22. mai kl. 18.00, med unntak av kampene der annet står nevnt.
 

Kampene spilles slik:

Kvik Halden – Lillestrøm
Fredrikstad – Sarpsborg 08 (20.00 på NRK)                     
Moss – Kongsvinger                                                                     
Grorud – HamKam                                                                                      
Ullern – Strømsgodset                                                                             
Kjelsås – Skeid                                                                               
Asker – KFUM Oslo                                                                        
Follo/Bærum* – Notodden                                                            
Lørenskog – Ull/Kisa                                                                     
Eidsvold Turn – Vålerenga                                                           
Elverum – Stabæk (spilles 21/5)                                                 
Fram - Raufoss                                                                                
Pors – Mjøndalen                                                                 
Jerv – Sandefjord                                                                           
Arendal – Odd                                                                                 
Hinna – Viking (spilles 23/5)                                                 
Egersund - Bryne                                                                         
Vard Haugesund – Sandnes Ulf                                                
Sotra – Haugesund                                                                         
Fyllingsdalen – Nest Sotra                                                          
Åsane – Brann (spilles 23/5)                                      
Florø – Aalesund                                                                       
Hødd – Sogndal                                                                              
Brattvåg – Kristiansund                                                              
Sunndal – Molde (spilles 23/5)
Tiller – Rosenborg                                                                         
Nardo – Ranheim                                                                 
Levanger – Stjørdals/Blink                                                                      
Junkeren/Strømmen** – Bodø/Glimt
Melbo – Tromsø                                                           
Harstad – Tromsdalen                                                                  
Fløya - Alta                                                                                       
* Follo/Bærum. Det er kommet protest etter 1. runde
**Junkeren – Strømmen spilles 8. mai
Annonse fra Obos-ligaen: